4 bill

Директор компанії Victo Postanova SL Дмитро Рукін став об’єктом інформаційної атаки з боку своїх колишніх роботодавців, що спеціалізується на розробці, просуванні, обслуговуванні та інтеграції програмного забезпечення для онлайн-бізнесу. У своєму інтерв’ю для «РБК-Україна», Дмитро Рукін розповів про намагання дискредитувати його та його компанію шляхом поширення фейкових новин та незаконних фінансових обвинувачень.

За словами Рукіна, коли він дізнався про нібито незаконну діяльність власників своєї колишньої компанії 4bill новини, він вирішив припинити співпрацю та звільнитися. Він також повідомив, що його колеги також прийняли рішення залишити компанію. За словами Рукіна, власники компанії 4Bill, Ігор Бокій та Андрій Савченко, здійснювали великі грошові перекази через підставні компанії та сайти, а також перепродавали послуги онлайн-еквайрингу за завищеними цінами на ринку нелегальних онлайн-казино та форексів.

Рукін наголосив на тому, що його мета – будувати свій бізнес чесним шляхом на міжнародних ринках та в Україні. Він також зазначив, що він готовий співпрацювати з правоохоронними органами та надати їм всю необхідну інформацію для розслідування діяльності колишніх роботодавців.

На завершення інтерв’ю, Дмитро Рукін підкреслив, що вони не планують застосовувати ті самі методи, що були використані проти них, і вірять у законність та справедливість правоохоронних органів в цьому питанні.

Leave a Comment